SKU:
DS-2CD2T83G2P-LISU/SL-B
+5% Extra Discount
HHikvision DS-2CD2T83G2P-LISU/SL(180°)/Black 8MP-2mm 180° Panoramic Bullet IP Camera with Intelligent Hybrid Lighting, Dual 2.0mm Lens
Hikvision, AcuSense 8 MP Fixed Panoramic Network Camera with 180° Field of View, Smart Hybrid Light up to 30 m, and Strobe. Built-in microphone and speaker. Supports person and vehicle detection. IP67
|
Packaging
|
|
|---|---|
| Type | Smart Hybrid + Acusense Detection |
|
Camera Specifications
|
|
| Resolution | 8MP-4K |
| Case Type | Bullet |
| Niveau d'éclairage | Smart Hybrid Light + ColorVU |
| Audio | Built-In Microphone & Speaker |
| Lens | 2.0mm |
| Illumination Distance | 30m |
|
General specifications
|
|
| External Color | Black |
| IP Rating | IP67 |
SPEC SHEET
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.
Recently viewed Products
To install this Web App in your iPhone/iPad press
and then Add to Home Screen.