SKU:
DS-2CD2T83G2P-LISU/SL-B
+5% Extra Discount
Hikvision DS-2CD2T83G2P-LISU/SL(80°) 8MP-2mm/Zwart 180° panoramische Bullet IP-camera met intelligente hybride verlichting en dubbele 2,0mm-lens
Hikvision AcuSense 8 MP vaste panoramische netwerkcamera met 180° kijkhoek, slimme hybride verlichting tot 30 m en stroboscoopfunctie. Ingebouwde microfoon en luidspreker. Ondersteunt persoons- en voertuigdetectie. IP67
|
Verpakking
|
|
|---|---|
| Type | Smart Hybrid + Acusense Detection |
|
Camera Specificaties
|
|
| Resolutie | 8MP-4K |
| Zaaktype | Bullet |
| Verlichtingsniveau | Smart Hybrid Light + ColorVU |
| Audio | Built-In Microphone & Speaker |
| Lens | 2.0mm |
| Verlichtingsafstand | 30m |
|
Algemene specificaties
|
|
| Externe kleur | Zwart |
| IP-waarde | IP67 |
SPEC SHEET
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.
Recently viewed Products
To install this Web App in your iPhone/iPad press
and then Add to Home Screen.