SKU:
DS-2CD2387G2H-LISU/SL-W
+5% Extra Discount
Hikvision DS-2CD2387G2H-LISU/SL 8MP Smart Hybrid Light (Kleur & IR) Stroboscoop en hoorbare waarschuwing Vaste 2,8 mm toren IP-camera - ingebouwde tweeweg audio
Hikvision 8MP Smart Hybrid Light met ColorVu WDR Turret Netwerk Camera met vaste lens, IR en wit licht, IP67, 2,8 mm, stroboscoop en audio-alarm, zwarte uitvoering 1/1.1,8 Inch Progressive CMOS, kleur: 0,0005 Lux @ (F1.0, AGC AAN), 0 Lux met licht, 3840 x 2160@25fps, lens 2,8 mm/F1.0, IP67, DC12V en PoE, 130dB WDR, 3D DNR, BLC, beweging en analyse, perimeterbeveiliging, met vals alarmfilter op basis van doelclassificatie, licht tot 40m, ondersteuning voor mobiele bewaking, H.264/ H.265, LS en Micro ingebouwd
Hikvision DS-2CD2387G2H-LISU/SL Features:
- High quality imaging with 8 MP resolution
- Smart Hybrid Light: advanced technology with long range
- Clear imaging against strong back light due to 130 dB WDR technology
- Efficient H.265+ compression technology
- Focus on human and vehicle classification based on deep learning
- Provide real-time security via built-in two-way audio
- Active strobe light and audio alarm to warn intruders off
- Support on-board storage up to 512 GB (SD card slot)
- Water and dust resistant (IP67)
- Audio and alarm interface available
|
Verpakking
|
|
|---|---|
| Type | Smart Hybrid + Acusense Detection |
|
Camera Specificaties
|
|
| Resolutie | 8MP-4K |
| Verlichtingsniveau | Smart Hybrid Light + ColorVU |
| Audio | Built-In Microphone & Speaker |
| Lens | 2.8mm Fixed |
|
Algemene specificaties
|
|
| Externe kleur | Wit |
| IP-waarde | IP67 |
|
Uncategorized
|
|
| Ir-afstand | 30m |
SPEC SHEET
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.
Recently viewed Products
To install this Web App in your iPhone/iPad press
and then Add to Home Screen.