Hikvision DS-2CD2087G2H-LIU/SL 8 MP Smart Hybrid Light met ColorVu vaste mini-bulletnetwerkcamera 2,8 mm
8 MP Smart Hybrid Light met ColorVu vaste mini-bulletnetwerkcamera Hoogwaardige beelden met een resolutie van 8 MP Smart Hybrid Light: geavanceerde technologie met een groot bereik Duidelijke beelden bij sterk tegenlicht dankzij 130 dB WDR-technologie Efficiënte H.265+-compressietechnologie Focus op classificatie van mens en voertuig op basis van deep learning Actief stroboscooplicht en audio-alarm om indringers te waarschuwen Biedt realtime beveiliging via ingebouwde tweerichtingsaudio Ondersteunt ingebouwde opslag tot 512 GB (SD-kaartsleuf) Water- en stofbestendig (IP67)
4K UHD Camera with Live Guard and Smart Hybrid Light Night Vision in Color or Black and White up to 40 meters
This camera is more than just a surveillance tool; it's a complete, integrated security system.
Benefit from the latest technological advancements to protect your home or business:
Uses artificial intelligence to distinguish between human and vehicle movement thanks to AcuSense 2.0
Advanced black and white night vision that switches to color when activity is detected with ColorVu Hybrid Light technology
Proactive security features: flashing lights and a siren to deter intruders, thanks to the Live Guard functionality
|
Verpakking
|
|
|---|---|
| Type | Smart Hybrid + Acusense Detection |
|
Camera Specificaties
|
|
| Resolutie | 8MP-4K |
| Zaaktype | Bullet |
| Verlichtingsniveau | Smart Hybrid Light + ColorVU |
| Lens | 2.8mm Fixed |
| Verlichtingsafstand | 30m |
|
Algemene specificaties
|
|
| Externe kleur | Wit |
| IP-waarde | IP67 |
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.
Recently viewed Products
To install this Web App in your iPhone/iPad press
and then Add to Home Screen.