SKU:
DS-2CD2387G2H-LISU/SL-W
+5% Extra Discount
Hikvision DS-2CD2387G2H-LISU/SL 8MP Smart Hybrid Light (couleur et IR ) Caméra IP, stroboscope et avertissement sonore, tourelle fixe de 2,8 mm - audio bidirectionnel intégré
Caméra réseau Hikvision Smart Hybrid Light 8MP avec ColorVu WDR Turret Network avec objectif fixe, IR et lumière blanche, IP67, 2,8 mm, lumière stroboscopique et alarme audio, version noire CMOS progressif 1/1,1,8 pouces, couleur : 0,0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux avec lumière, 3840 x 2160 à 25 ips, objectif 2,8 mm/F1.0, IP67, DC12V et PoE, WDR 130 dB, DNR 3D, BLC, mouvement et analyse, protection périmétrique, avec filtre de fausses alarmes par classification de cible, lumière jusqu'à 40 m, prise en charge de la surveillance mobile, H.264/H.265, LS et Micro intégrés
Hikvision DS-2CD2387G2H-LISU/SL Features:
- High quality imaging with 8 MP resolution
- Smart Hybrid Light: advanced technology with long range
- Clear imaging against strong back light due to 130 dB WDR technology
- Efficient H.265+ compression technology
- Focus on human and vehicle classification based on deep learning
- Provide real-time security via built-in two-way audio
- Active strobe light and audio alarm to warn intruders off
- Support on-board storage up to 512 GB (SD card slot)
- Water and dust resistant (IP67)
- Audio and alarm interface available
|
Conditionnement
|
|
|---|---|
| Type | Smart Hybrid + Acusense Detection |
|
Camera Spécifications
|
|
| Résolution | 8MP-4K |
| IlluminationLevel | Smart Hybrid Light + ColorVU |
| Audio | Microphone & Haut Parleur intégré |
| Objectif | 2.8mm Fixed |
|
Spécifications générales
|
|
| Couleur Externe | Blanc |
| ClassementIP | IP67 |
|
Uncategorized
|
|
| Ir Distance | 30m |
SPEC SHEET
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.
Recently viewed Products
To install this Web App in your iPhone/iPad press
and then Add to Home Screen.